Koolitervishoid

Kooli tervishoiutöötaja teostab koolis laste korralisi läbivaatusi ja vaktsineerimisi.

Koolide vanemõde: Kai Võigemast – kabinet 101, telefon 447 7935

Vastuvõtuajad:

  • K 9:00-15:00
  • N 9:30-15:30

Meie teenindada on haigekassa lepingu alusel järgmised koolid (vt järgmist tabelit).

Kool Kooliõde E-mail
Pärnu Mai Kool Marina Šabalina marina@pktk.ee
Pärnu Koidula Gümnaasium Kädi Ojala kadi@pktk.ee
Pärnu Tammsaare Kool Teresa Matjas teresa@pktk.ee
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Marika Tõnisma marika@pktk.ee
Pärnu Raeküla Kool Natalia Stromberger natalja@pktk.ee
Pärnu Ühisgümnaasium Adeliina Palu adeliina@pktk.ee
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium Heli Aonurm heli@pktk.ee
Pärnu Rääma Kool Natalia Stomberger natalja@pktk.ee
Pärnu Vanalinna Põhikool Heli Aonurm heli@pktk.ee
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kai Võigemast
Hedy Martšenkov

kai@pktk.ee
hedy@pktk.ee

Pärnu Vabakool Teresa Matjas teresa@pktk.ee
Pärnu Waldorfkool Adeliina Palu adeliina@pktk.ee
Sauga Põhikool Adeliina Palu adeliina@pktk.ee
Pärnumaa Kutsehariduskeskus Ene Tillart ene@pktk.ee